Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıKg Fİyatı
Hurda bakır fiyatı100₺ – 230₺
Soyulmuş kablo hurda fiyatı210₺ – 230₺
Araiş bakır hurda fiyatı220₺ – 230₺
Kırkambar hurda fiyatı180 – 200₺
Bakır kablo hurda fiyatı90₺ – 150₺
Bakır hurda fiyatı, Soyulmuş kablo hurda fiyatı, Araiş bakır hurda fiyatı, Kırkambar hurda fiyatı, Bakır Kablo hurda fiyatı 2024 – KLAS HURDA

Hurda bakır satmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Klas hurda istanbul ve çevre illerde hurdacı olarak hizmet vermektedir. Sayfamızda yayınladığımız güncel fiyatlar ile bakır hurdası alıyoruz. Fiyatlar bu sayfanın en üst kısmında paylaşılmıştır. Burda verilen değerler bizim size verebileceğimiz en iyi ve en kötü fiyat teklifini göstermektedir. uyarı: tabloda verilen değerler fiyat teklifidir. Piyasada kabül gören genel geçer fiyatlar değildir ve bir krum tarafından belirlenmemiştir.

Hurda Bakır Fiyatları 2024

Hurda bakır fiyatı 90₺ ile 230₺ arasında değişebilmektedir. Burada fiyatı belirleyen en önemli değer bakırın kalitesi ve hurda malzeme içindeki oranıdır. Örneğin en düşük fiyat olan 90₺ soyulmamış bakır hurda fiyatıdır. 230₺ olan en yüksek fiyat ise soyulmuş bakır kablo için verilen fiyat teklifidir. Bunlara ek olarak Fiyat konusundaki geri kalan önemli konular hurdanın miktarı ve bulunduğu yeridir. Uzak mesafelerdeki hurda malzemeye düşük fiyat vere bilirken, hurda malzemenin yüksek miktarlarda olması değerini yükselte bilir.

Soyma Bakırın Kilosu Ne Kadar?

Soyma hurda bakır fiyatları için daha önce satış yaptıysanız, gelecekte aynı seviyedeki ödeme alamama tehlikesini göz önünde bulundurmanız gerekir. Günlük ve hatta anlık borsa dalgalanmaları, fiyatlarımızdaki değişikliklere neden olabilir. Ancak fiyatlarımızı sürekli güncel tutarak en iyi sonuçları elde etmeniz için çaba sarf ediyoruz.

Soyma bakır ya da diğer bakır hurdalarınız için istediğiniz zaman kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Yerinde hizmetler, hurda bakır fiyatlarına en yüksek fiyatlar . Ayrıca ödeme yöntemi konusunda da seçimi size bırakmaktayız. İsterseniz satış esnasında nakit olarak isterseniz de havale benzeri yöntemlerle rahatça ödeme alabilirsiniz.

Soyma Bakır Fiyatı

Elektrik ve inşaat sektörlerinin yoğun talebi sebebiyle, soyma bakır piyasadaki en değerli hurda türlerinden biri olarak kabul edilir. Bakır içeriğinin yüksekliği nedeniyle, soyma bakır fiyatları, diğer bakır hurda çeşitlerine göre daha yüksek bir fiyatta işlem görür.

Soyulmuş Bakır Fiyatı

Soyulmuş bakır, genellikle elektrik kablosu gibi materyallerden elde edilen ve oldukça saf bakır içeren bir hurda türüdür. Fiyatının belirlenmesinde saflık oranı büyük bir etkendir. Soyulmuş bakırın fiyat bilgisi için sektörel gelişmeleri ve güncel hurda fiyatlarını takip etmek önem taşır.

Bakır hurda piyasasını etkileyen dinamikler ve güncel fiyatlar, yatırım stratejilerinizde önemli bir yer tutabilir. Bu nedenle, sektörün nabzını tutan ve en güncel bilgileri sunan kaynaklardan faydalanmanız tavsiye edilir. Daha fazla bilgi ve güncel fiyatlar için hurda bakır fiyatları ve hurda kablo fiyatları sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Hurda Bakırın Kilosu Ne Kadar?

Hayatın birçok alanında bakır maddesi ve bakırdan üretilmiş araç gereçler kullanılmaktadır. Bundan ötürü, birçok alaşımdan daha çok bulunan ve temin edilen bir hurda çeşididir. Bakır birçok ürünün geri dönüştürülmesine olanak sağlar. Farklı araçlarda kullanılan bakır madeni dayanıklı bir alaşımdır ve kolayca farklı şekillere çevrilebilir. Atık haline gelmiş, işlem görüp geri dönüştürülmeye hazır olan bakır araçları, hurda değeri kazanırlar.

Farklı bakır türlerinin güncel fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • Lama Bakır Hurda Fiyatı: 220,00 TL/Kg
 • Boru Bakır Hurda Fiyatı: 225,00 TL/Kg
 • Yanık Hurda Bakır Fiyatları: 208,00 TL/Kg
 • Soyma Bakır Fiyatı: 230,00 TL/Kg
 • Yanmış Bakır Fiyatı: 208,00 TL/Kg

Bu fiyatlar, piyasadaki değişimlere göre düzenli olarak güncellenmelidir.

Artık hurda olarak anılan bu ürünler, hurda firmaları tarafından satın alınır. Nitelikleri ve şekilleri fark etmeksizin hurda olarak nitelendirilen bakır araçların hepsi hurda firmalarınca alınır. Sonrasında ise gerekli ayrıştırma işlemi gerçekleştirilerek geri dönüşüm sektörüne teslim edilir. Böylece hem çevresel hem de maddi olarak büyük kazanç sağlanır. Bakır hurdası sadece satın alımı gerçekleştiren hurda firmaları ve geri dönüşüm için kazanç sağlamaz. Aynı zamanda hurda sahibine de getirisi vardır. Hurda bakırın kilosu kaç para merak ettiğiniz sorulardan birisi 230 tl ödenerek alınmaktadır. Güncel Hurda fiyatları.

Hurda Bakır Fiyatları Neye Göre Belirlenir?


Bakır hurdaları, çeşitli sektörlerin bir sonucu olarak ortaya çıkabilir. İnşaat, sanayi, enerji ve ulaşım gibi sektörlerde yoğun olarak kullanılan bakırlar, zaman içinde ömrünü yitirir. Hurda özelliği kazanan bakırların kolayca satılabilmesi ise büyük bir önem taşır. Uzman ekibimiz, profesyonel çözümler kullanarak hurdalarınızı alır ve anında ödeme yapar. Hurda fiyatlarında fiyat almak için bilgi sahibi olmanız önemlidir.

Bizimle iletişim ve gerekli bilgiler sağlandıktan sonra sistemlerimiz hızla harekete geçer. Adresinize en yakın personelimiz hızlı bir şekilde gelir ve depolama durumu ile özellikler analiz edilir. Ödenecek tutarlar, belirli faktörler ve hurda bakır özelliklerine göre belirlenir.

Hurda fiyatları üzerinde etkili olan faktörler şunlar olabilir:

 • Pazar koşulları
 • Arz-talep dengesi
 • Hurda bakırların işlenebilirlik seviyesi
 • Teslim alınacak adres
 • Hurda bakır miktarı
 • Bakır hurdalarının diğer materyallerle karışık olup olmadığı
 • Borsa verileri

Tüm bu faktörler göz önünde tutularak hurda bakır fiyatları için titiz bir hesaplama yapılmaktadır. Böylece herhangi bir şekilde zarara uğramadan ödeme almanız kolaylaşır.

Bakır Kablo Hurda Fiyatı

hurda kablo, hurda bakır kablo, bakır kablo hurda fiyatı, alüminyum kablo hurda fiyatı, soyulmamış kablo hurda fiyatı
hurda kablo, hurda bakır kablo, bakır kablo hurda fiyatı, alüminyum kablo hurda fiyatı, soyulmamış kablo hurda fiyatı2024

Hurda bakır kablo fiyatı, yukarıdaki tabloda da verildiği üzere 80₺ ile 210₺ arasında değişebilmektedir. En düşük olan fiyat soyulmamış bakır kablo hurda fiyatıdır. En yüksek fiyat olan 210₺ ise Soyulmuş bakır kablo için verilen fiyat teklfidir. Burada verilen fiyatlar ile Hurda bakır Kablo satmak isterseniz bize telefon edin. Telefon Numaramız Bu web sitesinin mobil sürümünde en altta masaüstü sürümünde ise en üstte bulunmaktadır. Buna ek olarak daha hızlı fiyat teklifi alabilmek adına bir whatsapp bağlantı linki de ekranın en alt kısmına bırakılmıştır.

Soyulmamış Kablo Hurda Fiyatı

Soyulmamış kablo hurda fiyatı bu sayfanın üstündeki tabloda verildiği gibi dir. Burada verilen fiyatlar ile soyulmamış bakır kablo satmak veya bunun için fiyat teklifi almak isterseniz bize telefon edin. Telefon numaramız bu sayada bulunmaktadır.

Soyulmuş Kablo Hurda fiyatı

Tıpkı soyulmamış kabloda olduğu gibi soyulmuş kablo fiyatları da yukarıdaki tabloda verildiği gibidir. Yukardaki tablo çoğunlukla güncel değildir bunun yerine hurda fiyatları sayfamızı ziyaret ederek güncel fiyatlara ulaşa bilirsiniz.

Sıkca Sorulan Sorular (Hurda Bakır Fiyatları

 1. Hurda bakır fiyatı ne kadar?

  Hurda bakır fiyatı 90₺ ile 230₺ arasında değişmektedir. 90₺'lik fiyat teklifi soyulmamış bakır kablo içindir. Soyulmuş bakır kablo fiyatı ise 230₺'ye kadar çıkmaktadır. Elinizdeki hurda bakıra fiyat teklifi almak için bize telefon edin.

 2. 1 kilo hurda bakır kaç TL?

  Hurda bakırın kilogram fiyatı, global maden piyasaları, arz-talep dengesi ve yerel ekonomik dinamiklere göre değişiklik gösterebilir. En güncel bilgi için yerel hurda toplayıcıları veya maden borsalarını ziyaret etmek en doğrusudur.

 3. Bugün hurda bakır fiyatları ne kadar?

  Günlük hurda bakır fiyatları, dünya maden piyasalarındaki hareketlere, bölgesel talebe ve ekonomik dalgalanmalara bağlı olarak değişebilir. Yerel hurda satıcıları veya online maden borsa platformları, günlük fiyatlar hakkında en güncel bilgiyi sağlar.

 4. Bakır kablo hurda fiyatı ne kadar?

  Bakır kablo hurda fiyatı 90₺ ile 230₺ arasında değişmektedir. 90₺'lik fiyat teklifi soyulmamış bakır kablo içindir. Soyulmuş bakır kablo fiyatı ise 230₺'ye kadar çıkmaktadır. Güncel fiyatları öğrenmek veya satmak istediğiniz hurdaya fiyat teklifi almak için bize telefon edin.

 5. Hurda bakır kablo fiyatı ne kadar

  Hurda bakır kablo fiyatı:90₺ ile 230₺ arasında değişmektedir. Soyulmuş hurda bakır kablo fiyatı: 200₺ – 230₺ aralığında iken; Soyulmamış hurda bakır kablo fiyatı: 90₺ – 160₺ aralığındadır.

 6. Soyulmuş kablo hurda fiyatı ne kadar?

  Soyulmuş kablo hurda fiyatı 230₺'dir. Bu fiyat temiz bakır için verilmiştir. Yanmış veya oksitlenmiş bakırlarda hurda fiyatı malın kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

 7. Soyulmamış kablo hurda fiyatı ne kadar?

  Soyulmamış kablo hurda fiyatı 90₺ ile 160₺ arasında değişe bilmektedir. Burada fiyatı belirleyen en önemli faktör kablo plastiği ve bakırı arasındaki orandır. Bakır oranı arttıkça fiyat da artacaktır.

 8. Soyulmamış bakır kablo hurda fiyatı

  soyulmamış bakır kablo fiyatı: 90₺ ile 160₺ arasında değişmektedir. Burada fiyat aralığını belirleyen en önemli faktör bakır plastik oranıdır. Bizim için düşük plastik oranı yüksek fiyat teklifi demektir. Burada verdiğimiz fiyat teklifi aralığında soyulmamış bakır kablo hurdası satmak isterseniz bize telefon edin.

 9. Kablo bakır hurda fiyatı

  Kablo bakır hurda fiyatı: 90₺ ile 160₺ arasında değişmektedir. Soyulmuş kablo bakır hurda fiyatı: 200₺ – 230₺ aralığında iken; Soyulmamış kablo bakır hurda fiyatları: 90₺ – 160₺ aralığındadır. Burada verilen fiyat aralığında kablo bakır hurda satmak isterseniz bize telefon edin

 10. Soyulmamış hurda kablo fiyatı ne kadar?

  Soyulmamış hurda kablo fiyatı: 90₺ ile 160₺ arasında değişmektedir. Burada fiyatı belirleyen en büyük unsur kabloda bulunan plastik / bakır oranıdır. 10% ve altı bakır oranında fiyatlar 90₺'ye kadar düşerken 70% ve üzeri oranlarda 160₺ hatta 180₺ kadar çıkabilmektedir

 11. Hurda Bakır Fiyatları Nasıl Belirlenir?

  Hurda bakır fiyatları, güncel borsa verilerine göre belirlenir. Arz-talep oranı, hurda miktarı ve soyulmuş bakır olması gibi etkenler hurda fiyatlarına son halini verir.

 12. Kablodan Ne Kadar Bakır Çıkar?

  Kablo içerisinden %30 ila %75 arasında bakır çıkabilir. Bakır miktarını, kablo türü doğrudan belirler. Ortalama olarak kablo miktarının yarısı kadar bakıra ulaşmak mümkün olur.

© Telif Hakkı, Tüm Hakları Klas Hurda Metal&Maden’e Aittir