𝐇𝐢𝐳𝐦𝐞𝐭𝐥𝐞𝐫𝐢𝐦𝐢𝐳

En Yakın Hurdacı

En yakın hurdacı, hizmetini ücretsiz keşif ile sunuyoruz. Klas Hurda ihtiyaçlarınız için belirli bir konumda ki hurdalarınız için fotoğraf göndererek anlık olarak hurda fiyatı alabilir veya ücretsiz keşif isteyebilirsiniz..

Bina Fabrika Tesis Yıkımı

Klas Hurda Metal&Maden olarak sunduğumuz bir diğer hizmet ise fabrika yıkımıfabrika yıkım işleri ve fabrika sökümüdürFabrika yıkımı / sökümü oldukça tecrübe isteyen bir iş olmakla beraber iyi bir planlama ile özenli bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Fabrika Yıkımı

Fabrika yıkımı veya herhangi bir yapının yıkımı günümüzde birçok hurdacı tarafından ve yıkım işleri yüklenicileri tarafından sunulan bir hizmettir. Tüm yapılar belirli kullanım ömürlerinden sonra yıkılmaları veya restore edilmeleri gerekir.

Aynı zamanda fabrikaların kullanım açısından gerekli ihtiyaçları karşılayamaması, kapanması veya taşınması gibi nedenlerde bu yapıların yıkılması veya kısmi olarak yapılarda değişikliğe gidilmesini gerektirebilir. Bu gibi durumlarda fabrika yıkımı yapan hurdacılar veya diğer yıkım işleri yüklenicileri tarafın gerekli yönetmelik dahilinde hizmetler sunulmuş olur.

Bizde Hurdacı Firması Klas Hurda Olarak Bu Hizmeti Gerçekleştirmekteyiz.

İnşaat Hurdaları Alımı Ve Yıkım Hizmetleri

İstanbul ve çevresinde tüm illerdeki çelik yapıları söküyoruz. Fabrika, Sera, İşletme, Depo vb. Alanlarda uzman ekiplerimiz yardımı ile söküm çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Depomuzda metal yapıların sökülmesinden kaynaklanan büyük tonaj hurda metalimiz var. Bizimle iletişime geçerek fiyatı öğrenebilirsiniz. Bir işi tasfiye etmeniz gerekiyorsa, doğru yere geldiniz. Binalarınızın yıkımını hurdaya kiralıyoruz. Dikişsiz hafriyat işleri firmamız tarafından yapılacaktır. İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız, İstanbul kentsel dönüşüm projeleri kapsamında özellikle binaların sorunsuz yıkılması ile uzun yıllardır tam donanımlı iş makineleri ve yüksek nitelikli kadrosu ile sektörde kendini kanıtlamıştır. Çevre yapılara zarar vermeden yıkımı garanti eden firmamız kazı çalışmalarına yardımcı olmaktadır. Ücret karşılığında yıkmak istediğiniz herhangi bir bina, yapı, depo, fabrika vb. Varsa yıkım konusunda uzman olan firmamızla iletişime geçmeniz önemlidir. İstanbul’un her bölgesinde yıkım hizmeti veriyoruz. Özellikle kentsel dönüşüm kapsamında yeni binaların yapılacağı alanlarda eski işler, depolar, fabrika ve apartman gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkım sürecini tecrübeli kadromuz ile çevreye zarar vermeden güvenle gerçekleştiriyoruz. Hurda yerine binaların yıkılması için hizmet veren firmamız, moloz taşımacılığı konusunda da her türlü yardımı sunmaktadır. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında kazıma hizmeti vermenin yanı sıra güvenilir çatı demontajı gibi çalışmalar yapıyoruz. Şehri dönüştürme sürecinde olan binalar için malzeme satın alıyoruz. Bir binanın yıkımından önce tecrübeli kadromuz bir kazayı önlemek için gerekli tüm önlemleri alır. Yıkım sürecinde izlenecek yöntemler planda tanımlanmıştır. Yıkımdan önce bina etrafına güvenlik kabloları uzatılarak güvenli bir alan oluşturulur. Yıkım işlemi, yakındaki diğer binalara zarar vermemek için güvenli bir şekilde gerçekleştirilir. Yıkım maliyetleri konusunda endişelenmenize gerek yok. Önde gelen bir yıkım şirketi olan enkazdan çıkarılacak hurdaya karşılık ücretsiz yıkım hizmeti sunuyor. Ayrıca molozların uzaklaştırılması ve çevrenin temizlenmesi ile ilgili çalışmalar özenle yapılmaktadır. Bir binanın yıkılması en önemli ve acı veren konulardan biridir. Planlı, sistematik ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Bitişik yerleşim alanları hasarsız ve kontrollü bir şekilde inşa edilmelidir. Bu, gerekli ekipman ve deneyimi gerektirir. Binaların yıkılması için gerekli tüm araç filosu bulunmaktadır. Ayrıca uzun yıllardır İstanbul’da çalışan tecrübeli ve yetkin bir kadroya sahiptir. Her türlü yıkım ve söküm işi için firmamızla iletişime geçiniz.

Hurda Bakır Alımı

İstanbul’da, bakır, hurda bakır, kırma bakır, soyma bakır alıyoruz. Tüm ticari anlaşmalarımızda olduğu gibi bakır hurda alımlarımızda da bakır fiyatı için yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Ayrıca istediğiniz taktirde yerinden alım da yapıyoruz. Kısacası siz hurda bakırlarınızı satmaya karar verdiyseniz bizi arayın, fiyat teklifimiz sizi kesinlikle tatmin edecektir.

Hurda bakır geri dönüşüm sektöründe çok önemli ve çok değerli madenler arasında yer almaktadır. Klas Hurda Metal&Maden olarak, hurda bakırlarınızı firmamız bünyesindeki kamyon ve vinçli kamyonlar ile yerinde görerek alıp fabrikamız bünyesinde kırma makineleri ile işleme tabi tutmaktayız.

Hurda Kablo Alımı

Kablo, içerik bakımından plastik ve bakır tellerden meydana gelmiştir, Özellikle Yalıtım, Elektrik, İzolasyon gibi alanlarda kullanılmakta ve hurdası fazlasıyla çıkmaktadır. Kablo hurdası yoğun miktarlarda bakır içerdiği için geri dönüşüm sektöründe önemi çok büyüktür.

Buna ilave yine aynı şekilde kablo plastik içerdiği için geri dönüşüm sürecinde önemlidir.

Bakır kilogram cinsinden diğer metallere göre fiyatı pahalı olması bunun akabinde kullandığı alanlara bağlı olarak hurdasının çok çıkması sebebiyle değerli metal sınıfına girmektedir. Bu yüzden önceliğimiz elinizde bulunan hurda kablolarını hızlı bir şekilde ülke ekonomisine tekrar kazandırarak gelişmekte ve değişmekte olan Türkiye katkı sağlamaktır.

Hurda Sarı Alımı

Pirinç sarı maddesel olarak tok ve işlem görmesi zor olan bir madde değildir. Pirinç bu arada dövüle bilen başka bir deyişle dövme işlemi görmektedir. Tabi bu pirincin içerisinde bulunan bakır oranına bağlıdır. Bakır oranı yüksek olan sarı daha yumuşak olmaktadır ve istediğiniz şekli daha kolay verebilirsiniz.

Sarı Hurda kullanım alanları olarak süs eşyası el işleri gibi sanatsal faaliyetlerde de sıkça kullanılan bir metaldir tarihi olarak aynı zaman da milattan önce de bilinen ve kullanılan bir metal olmuştur. En yaygın olarak kullanıldığı alanlardan birisi ise gemi endüstridir genel olarak gemi pervaneleri ve hareketli parçaların bağlama yataklarında kullanılır. Sarı Hurda dayanıklı ve aşınma oranı düşük olan bir metaldir. Sarı Hurda kullanım neticesi çıkan hurda sarı aynı zamanda günlük kullanım alanlarında da sıkça karşımıza çıkmaktadır. Örnek; vana, su saatleri, anahtar kilit gibi eşyalardır.

Hurda Alüminyum Alımı

Siz de Alüminyum Hurdalarınızı satıp paraya dönüştürmek istiyorsanız bize ulaşarak değerinde Hurdanızın alımını yapabiliriz. Kapınıza kadar gelerek Alüminyum Hurdalarınızı almaktayız. Alüminyum Hurda çok hafif olmakla beraber hacimleri de oldukça fazladır. Klas Hurda olarak her türlü alüminyum hurda çeşitlerinin alımı yapmaktayız.

İstanbul Tonajlı Hurda Demir Alımı

Demir hurdaları dünyada en çok geri dönüşümü yapılan materyallerden biridir ve dünya çeliğinin %50 den fazlası demirden üretilmektedir. Hurda Demir ülkemizde son yıllarda inşaat sektörünün gelişmesi ile çok fazla öne çıkmaktadır. Hurda Demir Fiyatları ise demirin cinsine göre belirlenmektedir. Şuan piyasada en yüksek demir hurda fiyatını firmamız vermektedir.

Hurda Demir Malzemelerin hammadde olarak kullanılması ve tekrar geri dönüşüp hayata geçmesi hem ticari piyasa için önemli hem de Geri Dönüşüm için faydalıdır.

Klas Hurda olarak İstanbul ve Tüm İlçelerinde Hurda Demir Alımı yapıyoruz. Demir Hurda Alımını Hurda Demir Fiyatları üzerinden yaparak en iyi fiyatlandırmayı yapmış oluyoruz. Bu sayede sizde hurda demirlerinizi yüksek oran kâr marjları ile değerlendirmiş oluyorsunuz.

Hurda Kurşun Alımı

Elinizde bulunan kurşun Hurdalarınızı satarak nakit elde etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Klas Hurda sizlerin yanında olarak kurşun Hurdalarınızı yerinizden alıyor ödemelerinizi nakit olarak yapıyoruz.


Kurşun, Oldukça maliyetli ve ülkeler için çıkarılması külfetli olan kurşun madeni, tüm gelişmiş ülkelerin oldukça sıklıkla kullandıkları ve ihtiyaç duydukları bir alaşımdır. Ülkeler kaynak israfını azaltmak ve korumak için bu kurşunların artık kullanılmayacak ve atık hale gelmiş durumundan faydalanarak, yeniden işleme almış, bu atık kurşunlardan yeniden hammadde açığa çıkarmayı başarmışlardır

Paslanmaz Hurda Alımı

Paslanmaz çelik ve paslanmaz hammaddeler piyasada 304, 430, 202 şeklinde anılmakta genellikle de 0.30 mm kalınlıktan başlayıp 4 mm ye kadar saclar halinde pazar piyasasına sürülmektedir. Bazı Uzmanlar paslanmaz çeliğin kullanım alanını her geçen gün genişletmekte ve buna istinaden geri dönüşümün önemi daha da artmaktadır. Hurda paslanmaz alımı doğal kaynaklarımızın korunmasında önemli büyük rol oynamaktadır.

Paslanmaz hurda alımı iş görürlüğü ve değer kaybetmemesi nedeniyle geleceğe ve ekonomiye yatırımın alternatif bir yoludur. Potansiyel iş alanı her geçen gün çoğalmaktadır. Paslanmaz taşımacılık, otomobil, asit tankları, binalar, mutfak aletleri, askeri teçhizat, gıda sektörü gibi birçok alanda çevreye zarar vermeden üretilip kullanılmakta ve hiçbir yan ürün gerektirmeden geri dönüştürülebilmektedir.

Hurda Çinko Alımı

Çinko Hurdalarınızı alımlarımızda kullandığımız sistem ülkemizde yıllardan beri kullanıla gelmiş sistemdir. Hurdasını satacak olan değerli müşterimiz bizi arayıp adres bilgisini verdikten sonra aracımızla hurdanın özellik ve içeriğini analiz ediyor sonrasında cinsine göre güncel hurda borsasından temin ettiğimiz fiyat ile ürüne değer biçiyoruz.

Çinko Hurdalarınızı Anlaşmamız durumunda ürünleri araca yüklüyoruz ve dijital tartı ile aracı boş ve dolu tartarak hak geçmeyecek şekilde Hurdanızın ağırlığını belirlemiş oluyoruz. ödemeleri de her zaman nakit ve peşin olarak yapıyoruz.

İkinci El Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alımı

Her Nevi Sıfır veya Kullanılmış İkinci El Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alımı Yüksek Fiyat Garantisi ile Klas Hurda Tarafından Yapılmaktadır. Malzemelerinizi Satmak İçin Hemen Bize Ulaşın!

İkinci El Malzeme Alım Satımı

İkinci el yapı malzemeleri alım satımını yapmaktayız. Çelik kapı, Pvc Pencere, Balkon korkuluğu, Hurda profil gibi malzemeleri alıp satmaktayız. En Uygun Fiyatlar İçin Hemen Bize Ulaşın!

© Telif Hakkı 2024, Tüm Hakları Klas Hurda Metal&Maden’e Aittir