Sancaktepe Hurdacı

Sancaktepe bölgesinde hurdacılık, atıkların geri dönüşüme kazandırılması ve çevrenin korunması adına önemli bir role sahiptir. Bu makalede, Sancaktepe hurdacılarına odaklanarak, hurda fiyatlarından tutun da, hurdacılar sitesi, firmaları ve iletişim bilgilerine kadar pek çok önemli konuya değineceğiz.


Sancaktepe Hurda Fiyatları

Sancaktepe bölgesinde hurda fiyatları, geri dönüştürülebilen malzemelerin türüne, miktarına ve piyasa koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterir. İşte bazı yaygın hurda türleri ve ortalama fiyatları:

  • Demir Hurdası:
    • Kg başına ortalama fiyat: [10 TL/KG]
  • Bakır Hurdası:
    • Kg başına ortalama fiyat: [220 TL/KG]
  • Alüminyum Hurdası:
    • Kg başına ortalama fiyat: [45 TL/KG]

Fiyatlar, güncel piyasa koşullarına göre değişebilir. Detaylı fiyat listesi için lütfen Sancaktepe hurdacınızla iletişime geçiniz.


Sancaktepe Hurdacılar Sitesi

Sancaktepe’de hurdacılar arasında etkileşim ve işbirliği sağlayan bir platform olan “Sancaktepe Hurdacılar Sitesi,” bölgedeki hurdacılar ve müşteriler arasında iletişimi kolaylaştırmayı amaçlar. Sitede güncel hurda fiyatları, alım-satım ilanları ve daha fazlasını bulabilirsiniz.


Sancaktepe Hurda Firmaları

Sancaktepe’de faaliyet gösteren birçok hurda firması, çeşitli hurda malzemelerini toplamak ve geri dönüşüme kazandırmak için hizmet vermektedir. Güvenilir ve profesyonel hurda firmaları, çevreye duyarlı bir şekilde atıkları işler ve değerlendirir.


Sancaktepe Hurdacı Telefonu

Eğer hurdalarınızı satmak veya hurda hizmetleri almak istiyorsanız, Sancaktepe hurdacıları ile iletişime geçmek için aşağıdaki telefon numarasını arayabilirsiniz:

Sık Sorulan Sorular(Sancaktepe Hurdacı)

Sancaktepe hurda fiyatı ne kadar?

Sancaktepe hurdacı piyasasındaki hurda fiyatları, malzemenin türüne, kalitesine, global piyasa koşullarına ve bölgesel talebe göre değişiklik gösterebilir. Sancaktepe ’de en güncel hurda fiyatları için yerel hurdacı işletmeleriyle iletişime geçmek en iyi yöntemdir.

© Telif Hakkı, Tüm Hakları Klas Hurda Metal&Maden’e Aittir