Anadolu Yakası Hurdacı

Klas hurda, En Yakın Hurdacı Olarak; İstanbul Anadolu Yakasın’da uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi hurda fiyatları ve hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir. İstanbul Anadolu Yakasın’da her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz. Hurdacı İstanbul Anadolu Yakası 0530 768 77 90 Hemen bize ulaşın.

Anadolu yakası hurdacı mı arıyorsunuz? Klas Hurda olarak, İstanbul Anadolu yakasında hurdacı olarak hizmet veriyoruz. Andolu yakasında başlıca faaliyet gösterdiğimiz bölgeler Ümraniye, Ataşehir ve Kadıköy olmakla birlikte, Avrupa yakasında bulunan tüm semtlerede hizmet vermekteyiz. Teklif almak için bizimle iletişime geçin. En iyi fiyat garantisini biz veriyoruz.

Hurdacı

Anadolu yakasında Hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Her türlü madeni hurdayı sayfamızda yazan güncel fiyatlar üzerinden alıyoruz. Bize hurda satmak isterseniz, Telefon numaramız iletişim sayfamızda ve bu sayfanın alt kısmında verilmiştir. Bir saat içerisinde vereceğiniz konuma geliyoruz. Yükleme ve tartım işlemleri deneyimli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Sizin gözleminiz eşliğinde yapılan tartım sonrasında paranız peşin olarak ödenmektedir.

Ümraniye Hurdacı

Anadolu yakası Ümraniye’de  hurdacı olarak hizmet vermekteyiz. Anadolu yakasında hangi semtte olursanız olun bizi arayabilirsiniz. Bizde bu sayede biz de size teklif vere biliriz. Size sunduğumuz teklifimizden memnun kalırsanız, hurdanızı dilediğiniz yerden alır, bulunduğu yerde tartar ve paranızı peşin olarak veririz. Yüksek tonlu malzemeleriniz için dükkanımızda sabit kantar bulunmaktadır. Bu sayede tartım işlemi daha kısa sürede bitmektedir.

Ataşehir Hurdacı

Bereketli metal olarak Anadolu yakasının her semtine hizmet vermekteyiz. Elbetteki Ataşehirde buna dahildir. Eğer Ataşehir’de iseniz ve satılık hurdanız varsa bizimle iletişime geçin. Bunun sonucunda size fiyat teklifi verebilirz. Teklifimizden memnun kalırsanız aynı gün içerisinde malınızı yerinden alırız. Sonuç olarak paranız ise peşin olarak yerinde öderiz.

Beykoz Hurdacı

Anadolu yakasında bulunan her semtte olduğu gibi Beykoz’da da hurdacılık hizmeti yapmaktayız. Elinizde bulunan her türlü madeni hurda için bizi aramanız yeterli. Dilerseniz de whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz. Bu sayede satmak istediğiniz hurdaya fiyat teklifinde bulunuruz. Eğer memnun kalırsanız 30 dakika içerisinde vermiş olduğunuz konuma geliriz. Malın yüklenmesi ve tartılması sonrasında ödemenizi peşin olarak yapıyoruz.