Hurdacı Telefonu

Hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Hurdacı Telefonu +90 (530) 768 77 90 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde En Yakın Hurdacı Olarak hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Klas Hurda’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

 ✅ İstanbul’da güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

✅ Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

 ✅ Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

 ✅ Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

 ✅ Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

Hurdacı Telefonu – En Yakın Hurdacı Numarası

 Size en yakın hurdacı firması olan şirketimiz; Hurdacılık sektöründe göstermiş olduğu faaliyetleri ve tecrübesi ile ünlüdür. Şirketimiz yeni işbirlikleri kurmak için her zaman müşteri memnuniyetine özen gösterir. Çevre kirliliğine sebep olan aklınıza hangi tür hurda geliyorsa onu adresinizden teslim alırız. Amacımız bütün hurdaları toplayıp geri dönüşüme katkıda bulundurmaktadır.

Hurda çeşitlerine göre fiyatları da farklı olmaktadır. Fiyatlarda her zaman sizi memnun etmeye özen gösteriyoruz. Peki, hurda fiyatları hakkında bilgi almak için ne yapmamız gerekiyor? Hurdalarınızı satmak istiyorsunuz ve fiyat almak istiyorsanız  en yakın hurdacı numarası olarak bilinen firmamızı aramanız yeterlidir. Hemen sizlere  hurdanın fiyatı hakkında bilgiler veriyoruz.