Hurda Krom Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıNe Kadar
krom 316 hurda fiyatı35₺ – 50₺
krom 304 hurda fiyatı30₺ – 40₺
krom 430 hurda fiyatı15₺ – 25₺
krom 310 hurda fiyatı30₺ – 50₺
krom talaşı hurda fiyatı10₺ – 25₺
nikel hurda fiyatı210₺ – 540₺
Krom Hurda Fiyatları 2024 – KLAS HURDA

Hurda Krom Fiyatları 2024

Hurda krom mu satmak istiyorsunuz. Biz alabiliriz. Klas Hurda olarak İstanbul’da ve Türkiye’de hurdacılık hizmeti veriyoruz. Güncel fiyatlar üzerinden en iyi fiyat garantisi ile krom hurdası alıyoruz. Satmak için yapmanız gereken tek şey, bizi aramak.

Yukarıda verilen fiyatlar üzerinden krom hurdası satmak isterseniz bizi hemen arayın fiyat teklifi verelim. Memnun kalırsanız 1 saat içerisinde bulunduğunuz konumdan hurdanızı peşin olarak alıyoruz.

Her ne kadar yaklaşık bir fiyat vermiş olsak bile. Söz konusu hurda krom veya hurda paslanmaz olduğunda doğrudan bir fiyat vermek oldukça zordur bunun sebebi krom malzemesinin bileşen oldukça fazla çeşidi bulunmaktadır. birbirleri arasındaki kalite farklılıkları nedeniyle fiyat farklılıkları kaçınılmazdır. Bu sebeple Klas Hurda olarak elinizde bulunan hurda krom veya paslanmaz hurdası’na fiyat almak için bizi aramanızı tavsiye ediyoruz. Daha önce de belirttiğimiz gibi telefon numaramız sayfanın alt kısmında bulunmaktadır. Hemen arayın teklif verelim.

Krom Nedir ?

Krom metalik renkli ve gümüş gibi parlak bir metaldir. Aynı zamanda sert ve kırılgan bir yapıya da sahiptir. Krom döküm sanayisinde, mutfak banyo malzemeleri yapımında oldukça sık kullanılmaktadır. paslanmaz çelik üretiminde de kullanılmaktadır.

hurda krom, hurda krom fiyatları, krom hurda fiyatı, krom hurdası

Hurda Krom Fiyatı

Bilindiği üzere krom kullanım alanı oldukça geniş bir paslanmaz metal alaşım türüdür. Hal böyle olunca kullanılamayacak durumda nikel krom hurda malzemesinin de oluşması kaçınılmaz olmaktadır. Burada Klas Hurda Metal&Maden olarak devreye biz giriyor ve elinizde bulunan kullanım dışı hurda paslanmaz malzemeleri en iyi fiyat garantisi ile alıyoruz. malzemeniz bulunduğunuz yerden peşin olarak en kısa süre içerisinde alınacaktır. kapıda peşin ödeme ve müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz.

Hurda krom güncel fiyat listesi

 2024 Hurda Krom Fiyatları

 • 1 kilo  304 Krom hurda fiyatları
 • 1 kilo 304 Krom Talaşı hurda fiyatları 
 • 1 kilo  316 Krom hurda fiyatları 
 • 1 kilo  316 Krom Talaşı hurda fiyatları 
 • 1 kilo 310 Krom hurda fiyatları 
 • 1 kilo  310 Krom Talaşı hurda fiyatları 
 • 1 kilo  430 Krom hurda fiyatları 
 • 1 kilo  Krom talaşı hurda fiyatları 
 • 1 kilo 201 Krom hurda fiyatları 
 • 1 kilo Anot Nikel hurda fiyatları 

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları hurdası

Klas Hurda Metal&Maden olarak Elinizde satmak istediğiniz kullanılamaz durumda hurda endüstriyel mutfak malzemeleri varsa hurda olarak alıyoruz. Bunun yanında kullanıla bilir durumda olanları da ikinci el malzeme olarak uygun fiyat ile alıyoruz. Yapmanız gereken bizimle sayfada bulunan telefon numarası ile iletişime geçmek.

İkinci El Mutfak Ekipmanları

Elinizde bulunan Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarını değerinden taviz vermeden uygun fiyata alıyoruz. Satmak istediğiniz ekipmanların fotoğraflarını whatsapp ile gönderin. Bu sayede size en iyi fiyat teklifini suna biliriz. Bulunduğunuz konumda alıyor paranızı ise peşin olarak ödüyoruz.

Hurda Krom Alan Yerler

Klas Hurda Metal&Maden Hurda krom alıyoruz. İstanbul’un her yerine hizmetimiz vermekteyiz. Dolayısı ile nereden ararsanız arayın size hizmet verebiliriz. Hurda satmak için yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Ardından vereceğiniz konuma geliyoruz. Sonrasında malınızı yüklüyor ve tartıyoruz. Tabi ki siz bu süreçlerin hiçbirine dahil olmuyorsunuz. Tüm işi biz yapıyoruz. Tartım sonrası paranızı peşin olarak veriyoruz. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Hurda Kromun Kilosu Ne Kadar ?

Hurda kromun kg fiyatı bu makalenin yazıldığı gün 40₺ civarlarında idi. Bunun yanında burada verdiğimiz fiyat bir fikir oluşturması maksadıyla eklenmiştir. Güncel hurda fiyatları sürekli olarak artan doların da etkisiyle oldukça sık bir şekilde güncellenmektedir. Bu sebeple güncel fiyatları öğrenmek için arama yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Fiyat teklifi açısından oldukça cömert olduğumuz bir çok müşterimiz tarafından dile getirilmiştir. Tekliften Memnun kaldığınız taktirde, malınız personellerimizce tartılır ve parası peşin olarak ödenir.

Hurda krom fiyatı ne kadar ?

Klas Hurda Metal&Maden Krom hurda fiyatları Bu sayfanın en başında ve hurda fiyatları sayfamızda listelendiği gibidir. Buradaki fiyatlar gerçek piyasa fiyatlarını tam olarak yansıtmayan yaklaşık fiyatlardır. Güncel ve net fiyatları almak için bize mutlaka telefon edin. Bizden fiyat teklifi almadan krom hurdası satmayın. Yüksek miktarlardaki hurda krom için özel fiyat teklifleri sunmaktayız.

 • Krom hurda fiyatı ne kadar?
 • Krom hurda fiyatı: 10₺ ile 50₺ arasında değişmektedir. Bu fiyatlar ile krom hurdası satmak için bize telefon edin. Yüksek miktarlardaki krom hurdalarına(500 kg ve üzeri) özel fiyat teklifi almak için bizi arayın. Telefon numaramız web sayfamızın alt kısmında bulunmaktadır.
 • Paslanmaz hurda fiyatı ne kadar?
 • Paslanmaz hurda 35₺’dir bu fiyat en iyi kalite paslanmaz hurdası için verilmiştir. Daha düşük kalitedeki paslanmaz hurdası fiyatları, web sayfamızın üst kısmında bulunan tabloda verildiği gibidir. Yüksek miktarlardaki paslanmaz hurdasına (500 kg ve üzeri) özel fiyat teklifi almak için bizi arayın. Telefon numaramız web sayfamızın alt kısmında bulunmaktadır.
 • Güncel hurda krom fiyatları ne kadar?
 • Güncel hurda krom fiyatları 10₺ ile 50₺ arasında değişmektedir. Burada fiyat aralığını belirleyen en önemli etken hurda malzemenin alaşım oranıdır. Alışım oranlarına göre fiyatlar web sayfamızdaki tabloda sıralandığı gibidir. Buna ek olarak güncel hurda krom fiyatlarını öğrenmek için bize telefon edebilirsiniz.
 • Hurda krom kg fiyatı ne kadar?
 • Hurda krom kg fiyatı: 10₺ ile 50₺ aralığında dır. fiyat aralığını belirleyen faktörler. hurda alaşımın oranları, hurdanın miktarı ve bulunduğu konumu dur. Bu sebeple buraya net bir fiyat yazmak mümkün değildir. Bunun yerine bize telefon ederek güncel hurda krom kg fiyatı ne kadar öğrene bilirsiniz. Telefon numaramız bize ulaşın sayfamızda ve bu sayfanın altında mevcuttur.
 • Krom hurda fiyatları ne kadar
 • Krom hurda fiyatları 10₺ ile 50₺ aralığındadır. Elinizdeki krom hurdasını bize satmak isterseniz bu fiyat aralığında değerlendirilecektir. Fiyatı belirleyen faktörler web sayfamızda detaylı olarak anlatılmıştır. Buna karşılık fiyat teklifi almak için bize telefon ederek anlık olarak fiyat tekli alabilirsiniz.
 • Krom hurdası ne kadar?
 • Krom hurdası en yüksek fiyatı 50₺’dir bu fiyat 316 kalite paslanmaz krom hurdası için geçerlidir. En düşük fiyat ise 10₺’dir bu fiyat teklifi ise 201 ve 202 kalite krom hurdaları için geçerlidir. Detaylı fiyat teklifi almak için bize telefon edebilirsiniz
 • 304 krom hurda fiyatı ne kadar
 • 304 krom hurda fiyatı 30₺ ile 40₺ aralığında değişmektedir. Buradaki fiyat aralığını belirleyen faktörler 304 kalite krom hurda miktarı, ve hurda kromun bulunduğu konumdur. Miktarı 1 ton üzeri ve İstanbul civarlarında ise fiyatta 40₺’ye kadar çıkabilmekteyiz. Tersi durumlarda ise değeri 20₺ ye kadar düşebilmektedir.

Krom Nerelerde Kullanılır?

Krom madeni günümüzde birçok alanda kullanılmaktadır. Özellikle sanayi alanında çokça kullanılabilmektedir. Bu nedenle bu tür yerlerden hurda temini yapılabildiğinde krom hurdalarına çokça ulaşmak mümkündür. Ayrıca krom hurdalar farklı formlarda bulunmaktadır.

Krom maddesi genel olarak kimya ve döküm sanayinde oldukça geniş olarak kullanılmaktadır. Günlük yaşantımızda ise özellikle mutfak ve banyo araç ve gereçlerinde kullanıldığı görülmektedir. Ayrıca otomotiv sektöründe de kullanılan krom aynı zamanda metalürji sanayisinde kromun en önemli rollerinden biri paslanmaz çelik yapımında kullanılmasıdır.

Buradan anlaşıldığı gibi kromun kullanım alanı oldukça geniştir. Bu nedenle hurda olarak temin etmek içinse bu ürünlerin kullanıldığı yerlerden artık kullanılmayan atık durumdaki krom hurdaları almaktır. Krom hurda fiyatları ise kromun çeşidine göre değişiklik göstermektedir.

Hurda Krom Fiyatları

Hurda krom fiyatı güncel hurda fiyatları ile doğru orantılı olarak zaman zaman değişime uğrayabilmektedir. Bu nedenle elinizde bulunan hurdanın fiyatını öğrenmek için güncel hurda fiyatı bilgisine ulaşmanız gerekir. Firmamız bu konuda sizlere bilgilendirme hizmeti sunarak güncel Hurda Krom Fiyatları hakkında gerekli bilgileri iletmektedir.

Firma olarak müşterilerimize her zaman en iyi fiyatları vermeye çalışmakta ve karlı bir hurda satışı gerçekleştirmeniz hedeflenmektedir. Ayrıca müşterilerimize sunduğumuz diğer hizmetlerimiz ile hurdalarınızı kolaylıkla satmanıza olanak sağlanmaktadır.

Hurdalarınızı Ücretsiz Nakliye Hizmeti ile Satın

Hurdalarınız ağır ve geniş bir yer kaplıyorsa hurda satışı için bu hurdaların nakliyesine uygun araçlara sahip olmanız gerekmektedir. Böyle bir aracınız yoksa ek olarak nakliye aracı kiralama ihtiyacı ortaya çıkabilir. Bu tür durumlarda ise hurda satışlarınıza maliyet olarak nakliye aracı eklenebilir. Hurdalarınız çoksa ve nakliye için ücret ödemek istemiyorsanız firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Firmamız Hurda Krom Fiyatı olarak sizlere fiyat teklifi verdiği gibi hurdalarınızı bizlere satmaya karar verdiğinizde firma araçlarımız hurdalarınızın olduğu yere gelmekte ve sizlerden hurdaları teslim almaktadır. Böylelikle nakliye konusunda herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmamakta. Tek yapmanız gereken firmamızı arayarak adres bilgisini iletmektir.

Ücretsiz nakliye hizmetimizin yanı sıra müşterilerimizin hurdalarının tartılma işlemini de firmamız gerçekleştirmektedir. Bu hizmetimizde ise hurdalarınız hassas kantarlarda tartılmakta ve hurda ağırlığı net bir şekilde hesaplanmaktadır. Ağırlık hesaplama işlemi bittiğinde ise hurdalarınızın gerçek fiyatı hesaplanmakta ve sizlere gerekli olan ödemeler gerçekleşmektedir.

Krom Hurdalarınızı Kolaylıkla Satın

Krom hurdalarınızı kolay bir şekilde satmak için firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz. Krom hurda fiyatı konusunda gerekli bilgiler verilerek hurdalarınızın fiyat hesaplamaları da gerçekleştirilmektedir. Krom hurda fiyatları ise kromun çeşidine göre değişmektedir.

Krom hurdalar, hurda paslanmaz 304 krom, hurda paslanmaz 304 krom talaşı, hurda paslanmaz 316 krom, hurda paslanmaz 316 krom talaşı, hurda paslanmaz 310 krom, hurda paslanmaz 310 krom talaşı, hurda paslanmaz 430 krom, hurda paslanmaz 201 krom, hurda paslanmaz 202 krom, anot nikel %99 olarak ayrılmaktadır. Krom hurda fiyatları bu çeşitlere göre değişiklik göstermektedir.

Firma olarak müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet sunmak için gerekli olan bütün hurda satış aşamalarında hizmetlerimizi sunmaktayız. Hurdalarınızı hızlı bir şekilde tartarak fiyat hesaplaması yapmakta ve krom hurda fiyatları üzerinden toplam fiyatı belirlenmektedir. Nakit ödeme yaparak hurdalarınız alınmaktadır.

Krom yüksek ısıya  dayanıklı maden olma özeliği sayesinde üretim tesislerinde en çok kullanılan madenlerin başında gelmektedir. Genelikle gıda tesislerinde bolca bulunan krom madeni paslanmaz özeliği sayesinde her tür gıda tesisi başta olmak üzere süt ve süt ürünleri tesislerinde çokça kullanılır. Zamanla deforme olan bu maden özeliğini yitirerek hurdaya ayrılır. Bu hurdaları tam değerinde satmak için firmamız ile günün her saati iletişin kurarak krom fiyatları hakkında fiyat ve bilgi alabilirsiniz. Piyasaya oranla %10 varan daha fazla kar veren firmamız her tür kromu yerinde tartım ve nakit ödemeyle alım yapmaktadır..

Sık Sorulan Sorular

304 Paslanmaz Hurda Fiyatları Ne Kadar?

304 paslanmaz çelik hurdasının fiyatı, global paslanmaz çelik piyasasının o anki durumuna ve arz-talep dengesine göre değişkenlik gösterir.

304 Hurda Nedir?

304 hurda, geniş kullanım alanlarına sahip olan 304 kalite paslanmaz çelikten elde edilen hurda türüdür, özellikle mutfak eşyaları, endüstriyel ekipman ve inşaat malzemelerinde kullanıldıktan sonra geri dönüşüme kazandırılan atıklardır.

304 Krom Hurda Ne Kadar?

304 kalite krom hurdanın fiyatı, içeriğindeki nikel ve krom gibi değerli metallerin piyasadaki değerine ve hurdanın saflık oranına göre belirlenir.

Krom Hurda Kilosu Kaç Lira?

Krom hurdasının kilo fiyatı, dünya çapındaki krom madenlerinin üretim miktari, ihracat-ihracat kısıtlamaları ve endüstriyel talep gibi faktörlere dayanarak piyasada sürekli dalgalanı

© Telif Hakkı, Tüm Hakları Klas Hurda Metal&Maden’e Aittir