Hurda Kağıt Fiyatları

Zehir Metal, İstanbul merkezli bir geri dönüşüm şirketi olup profesyonel olarak Kağıt Hurdası alım satım hizmeti vermektedir.

İstanbul’da kağıt hurdası alan yerler (fabrika ve hurdacı) arıyorsanız doğru yerdesiniz. Zehir Metal profesyonel ekibi, değerinde alım ve nakit ödeme yöntemiyle Kağıt türünde olan hurdalarınızı yerinden almaya geliyor.

Hurda Kağıt Fiyatı

HURDA ÇEŞİTLERİKG FİYATI
Kullanılmış Gazete Hurdası6.00 TL
Kullanılmamış Gazete Hurdası5.00 TL
Bristol Kağıdı Hurdası5.00 TL
Kuşe Kağıt Hurdası6.00 TL
Ofset Baskı Bozuğu7.00 TL
İplik Bobin Hurda Kağıdı4.00 TL
Beyaz Kağıt Hurdası(1.hamur)6.50 TL
Karışık Renkli Kağıt Hurdası5.50 TL
Hurda Karton kağıt (Koli)5.00 TL
Okul Kitabı Hurdası7.00 TL
A4 Fotokopi Kağıdı Hurdası5.00 TL
Peçete Selpak Kağıdı Hurdası4.00 TL
Bardak Kağıt Hurdası6.00 TL

Kağıt hurdası fiyatları gün içerisinde değişiklik göstermektedir. Alış satış fiyatları kilo üzerinden belirlenmektedir. Şu an güncel fiyatın ne kadar olduğuna dair bilgi almak için +90 530 768 77 90 nolu hat üzerinden bizi arayabilir ya da WhatsApp üzerinden bize yazabilirsiniz.

Geri Dönüşüme Kitap Satmak

Elinizde bulunan Kitaplarınızı Geri Dönüşüme Satmak için Bizleri aramanız yeterli olacaktır geri dönüşüm aracılığıyla tekrar kullanıma kazandırılabilmektedir. Günlük hayatta, kullandığımız kağıt ve kitap gibi ürünlerini çöpe atarak maddi değerini öldürüyoruz. Sizlerde Tekrar kullanıma getirilmesi için evrak kağıtlarınızı alımlarını yapmaktayız. Hurda karton kağıt fiyatlarını yukarıda fiyatlarını sunmaktadır. Geri dönüşüme kitap satmak için +90 530 768 77 90 nolu Telefon numarası aramanız yeterli olacaktır. kağıt-karton hurdalarınızın alım satımını güncel fiyatlarla yapmaktayız ve kağıt-karton hurdası alan firmalar arasında sizlere en iyi hizmeti sağlamaktayız.

Hurda Kağıt Alan Yerler

Firmamız adresten işyerlerinden hurda kağıt alımları yapmaktadır. Geri dönüşüme kitap satmak fiyatlarını öğrenmek için hemen bizlere mesaj atabilir yada arayabilirsiniz. Basın Yerlerindeki Hatalı Basım Kağıtları Hurdası, Okul Kitabı HurdasıDers Kitabı Hurdası Alıyoruz. Okul Dönemlerinin Sona Ermesiyle Geride Kalan Kullanılmayan Atıl Durumdaki Okul Kitaplarının Alımını Yapmaktayız. Hurda kağıt alan yerler olarak hemen kağıt karton satmak için hemen arayın. Karton hurda alımı gerçekleştiren firmamız adresten alıyor ve değerinde alıyoruz. İstanbul içi 15 dk da adresten bulunduğunuz konumdan hurda karton alıyoruz. Hurda Kitap Satmak İçin Hemen Aramanız Yeterlidir.

Atık Karton Fiyatları

Hurdacı Firmamız Sizlerden Yüksek Tonajda Atık karton alımlarını yapmaktadır. Firmamız az malzeme alımı yapmamaktadır. minimum 1000 kg üstü araç gönderimi yapmaktayız. Atık karton fiyatları Yukarıda fiyat tablomuzdan öğrenerek Bizlerden tekrardan fiyat alabilirsiniz çünkü adresinize konuma yakınlığa uzaklığa göre fiyat deşiğimi sağlamaktadır. Beyaz hurda kağıt alımı Hurda karton alımı gibi birçok atık kağıtlarınızı hurda kitap hurda defter gibi birçok malzemelerinizi Geri dönüşüme sıfır atık olarak gönderim sağlamaktayız. Tekrar kullanıma hale getiren fabrikalarda doğaya tertemiz bir şekilde atık hurda karton alımlarını yapıyor. Geri dönüşüme kitap karton satmak için hemen firmamızı arayın.  

Hurda Kitap Nedir?

Kullanım amacı sona ermiş kitaplara “hurda kitap” adı verilir. Hurda kitaplar, benzer olarak şu isimlerle de ifade edilir:

 • Hurda kağıt
 • Hurda okul kitabı
 • Hurda defter
 • Atık kitap
 • Antika kitap
 • Eski kitap ve defter
 • Kullanılmış kitap
 • Eskimiş kitap

Yukarıdaki ifadeler, hurda kitap ifadesi yerine geçmektedir.

Hurda Kitap KG Kaç TL?

Hurda kitap fiyatı, kullanılmış kitapların geri dönüşüme verilerek elde edilen değerine denir. Hurda kitap kg kaç TL? Sorusu ise, hurda kitapların kg cinsinden değerini ifade eder. Bir kg hurda kitap fiyatları 2024 yılı içerisinde yaklaşık olarak şu değere sahiptir.

Verilen fiyatlar kağıt entegre tesislerinin toptan alım fiyatlarıdır. Yıl içerisinde bazı dönemlerde fiyatlar aşağı ve yukarı değişiklik gösterebilmektedir. Sizlere fikir vermek amacıyla ortalama fiyatları yazmak istedik. Güncel fiyatları öğrenmek isterseniz iletişim bölümünden arkadaşlarımız yardımcı olacaklardır. (Cevap verme süresi en fazla 10 dakika)

 • 1. hamur beyaz hurda kağıt: 6,7TL
 • Hurda karton: 5-6TL
 • Hurda okul kitabı: 7-8TL
 • Bristol hurda kağıt: 4-5TL
 • Hurda A4 kağıdı: 5-6TL
 • Hurda peçete kağıdı: 4-5TL

Değerli arkadaşım yukarıdaki fiyatlar bazen aşağı yönlü, bazen de yukarı yönlü değişiklikler gösterebilmektedir. Haziran 2024 de bizim toptan alış fiyatlarımızı yazdık ki sizler için bir fikir olsun. Adresten alım yaptığımızda çok cüzi bir yol ücretini fiyata dahil ederek fiyatlandırma yapıyoruz. 2024 yılı geri dönüşüm kitap fiyatlarını sayfanın alt kısmında bulunan WhatsApp modülünü kullanarak arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Elbette bu hurda kitap fiyatları 2024 için güncel olmayabilir. Bu değerleri fikir edinmeniz açısından ekledik. Eğer hurda kağıt fiyatları güncel değerleri öğrenmek isterseniz, bizi aramanız gerekmektedir. Çünkü hurda kitap KG fiyatı belirli dönemlerde artış veya azalış gösterebilir.

Hurda Okul Kitabı Fiyatı 2024

Kitap hurdası fiyatı pek çok faktöre göre değişiyor. Örneğin kitabın kalitesi, toplam ağırlığı ve o döneme ait piyasa değerleri hurda kitap fiyatını etkiler. Bu durumda net bilgi verebilmemiz adına bizleri aramanız daha sağlıklı olacaktır. Özellikle İstanbul İçi ve Ayrıca Kocaeli Darıca, ve Gebze ilçelerinde yaşayan müşterilerimiz İçin de , gün içerisinde hizmet alabilirler. Böylece hurda okul kitabı fiyatı 2024 değerini öğrenebilirler.

Okul kitabı hurda fiyatı genel olarak okulların kapanmasıyla artış gösterir. Bu dönemde okuldan mezun olan öğrenciler, kitaplarını da rafa kaldırırlar. Ancak kullanılmayan okul kitabı hem ekonomiye hem de doğaya zarar verir. Bu nedenle hurda okul kitabı mutlaka geri dönüşüme kazandırılmalıdır. Zehir Metal olarak bizler, aldığımız bu hurda okul kitaplarını geri dönüşüm tesislerine göndermekteyiz. Böylece kağıtların tekrar tekrar kullanılmasında öncülük etmekteyiz. Sizler de hurda okul kitabı ve defterleri bize teslim ederek bu geri dönüşüm sürecine destek olabilirsiniz.

Kullanılmış Kağıdın Kilosu Ne Kadar?

Eskimiş veya kullanılmış kağıt, geri dönüşüm kitap olarak gelir elde edilmesini sağlar. Sizler de okul çağındaki öğrencilerinizin eskimiş kitaplarını satarak para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda dershane kitapları, sınav kitapçıkları, test kitapları, not defterleri, post it kağıtlar ve soru bankaları da hurda kitap yerine geçer. Bunları da satarak para kazanabilirsiniz.

Kullanılmış kağıdın kilo fiyatı, kağıdın durumuna ve ağırlığına göre değişebilir. Örneğin 50 kg ve üzeri hurda kitaplar birim bazda daha yüksek fiyatlara gelebilmektedir. Zira hurda kitap alan yerler, bu kitapları almak için mesai harcarlar. Elbette bu mesainin karşılığında belirli bir kazanç elde etmeleri gerekir. Kullanılmış kağıdın kilosu yüksek olursa, giderlerin oranı da düşük olacaktır. Bu nedenle mutlaka hurda kağıtları önce toplayın sonrasında bizleri arayın.

Eski Defter Kitap Kilosu Ne Kadar?

Kullanılmış defterler, artık işe yaramazlar. Bu nedenle mutlaka geri dönüşüme gönderilmeli ve tekrar kullanıma kazandırılmalıdır. Eski defter kg fiyatı 2024 yılı içerisinde yaklaşık olarak şu değerlere gelmektedir:

 • Hurda kitap alan yerler, hurda kitap fiyatları konusunda çeşitli değerler sunar.
 • Bu değerler, firmanın kazanç politikası ile alakalıdır. Bu nedenle fiyat farklılıkları olur.
 • Eski defter kitap kilosu ne kadar? Diye soranlara, bizleri aramalarını öneriyoruz.
 • Bu sayede elinizdeki hurda kitap ve defter miktarını öğrenerek net ve güncel bir fiyat teklifi sunabiliriz.
 • Ortalama olarak hurda kitap fiyatları 7 ile 8 TL arasında değişmektedir. Eski defter kitap kilosu bu fiyatlar aralığındadır.

© Telif Hakkı 2024, Tüm Hakları Klas Hurda Metal&Maden’e Aittir