Hurda Alüminyum Fiyatları 2024

Hurda Alüminyum FiyatlarıNe Kadar
Hurda alüminyum fiyatı20₺ – 70₺
Sert alüminyum hurda fiyatı25₺ – 40₺
Kola kutusu hurda fiyatı20₺ – 30₺
Alüminyum profil hurda fiyatı30₺ – 40₺
Alüminyum levha hurda fiyatı40₺ – 50₺
Alüminyum hurda bakırlı petek fiyatı60₺ – 70₺
Alüminyum talaşı hurda fiyatı20₺ – 25₺
İmalat artığı alüminyum fiyatı30₺ – 50₺
Alüminyum Hurda Fiyatları 2024 – KLAS HURDA

Hurda Alüminyum Fiyatları

Klas Hurda Metal&Maden Olarak fiyat 70 lira olarak belirlenmişti. Ancak özellikle de madeni Hurda fiyatlarında günlük olarak bir değişim söz konusudur. Bu sebebi ile Sayfada verilen fiyatın doğruluğu bulunmamaktadır. Buradaki amacımız siz değerli müşterilerimize örnek fiyat sunmaktır. İlerleyen zamanlarda muhtemelen fiyatlar güncellenecektir. Güncel hurda fiyatı almak için yapmanız gereken aşağıdaki telefon butonuna tıklayarak bize ulaşmaktır.

Alüminyum Hurdası Alan Yerler

Klas Hurda olarak İstanbul’un her iki yakasında da hurdacılık faaliyeti gösteriyoruz. Başta Madeni hurdalar olmak üzere bir çok hurda türünü alıyoruz. Tüm bunların arasında en çok alım yaptığımız hurdalardan birisi de alüminyum hurdasıdır. İşletmemizin bir ayağı Ataşehir’de bulunurken Bir ayağı da Avcılar’da bulunmaktadır. Dolayısı ile nereden ararsanız arayın size sadece 20 dakikalık bir mesafedeyiz.

Sert Alüminyum Hurdası Fiyatı

Sert alüminyum fiyatı beyaz alüminyuma göre daha ucuzdur. Ancak burada klas hurda olarak onun için bir fiyat belirtmeyeceğiz bunun yerine bizi aramanız için bir cep numarası bırakacağım.

Hurdacı Telefonu ; 0530 768 7790

Burada belirtilen numara ile bize ulaşa bilirsiniz. Dilerseniz de öncesinde belirttiğimiz sayfadaki iletişim yöntemlerinden birini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Aradığınız taktirde sizden satmak isteyeceğiniz ürünün bir fotoğrafını isteyeceğiz. Bu sebeple dilerseniz aramadan önce bize whatsap üzerinden bir fotoğraf göndere de bilirsiniz. Bu sayede ürün için fiyat vermek daha kolay olacaktır.

Evet fotoğraf gönderdiniz pazarlık yapıldı ve sıra geldir ürünün alımına. Her zaman olduğu gibi ürünün yüklenmesi taşınması gibi her türlü faaliyet tarafımızca karşılanacaktır. Bu konuda sizden hiçbir beklentimiz yoktur. Dolayısı ile siz sadece paranızı alacaksınız. Geri kalan her türlü yükümlülük bizdedir. Paranızı tartım sonrasında peşin olarak veriyoruz.

  • Alüminyum hurda fiyatı ne kadar?
  • Alüminyum hurda fiyatı: 35₺ ile 70₺ arasında değişmektedir. Fiyat aralığı, hurda malzemenin türüne veya miktarına bağlı olarak değişe bilir. Yüksek miktarlardaki hurda alüminyum için özel fiyat teklifimizden faydalanmak için telefon edin. Telefon numaramız sayfanın altında bulunmaktadır. Tıklayarak Hemen Bizi Arayabilir Siniz.

Sıkça Sorulan Sorular (Hurda Kablo Fiyatları)

Alüminyum Hurda Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

Hurda alüminyum fiyatlarının belirlenmesinde miktar, hurda kalitesi, alüminyum türü gibi pek çok etkili olan faktör vardır.

Yerinde Alüminyum Hurda Alımı Yapıyor musunuz?

Evet. Klas Hurda olarak bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde yerinde alım yapmaktayız.

Minimum Ne Kadar Alüminyum Hurda Alımı Yapıyorsunuz?

Klas Hurda olarak miktar ayrımı gözetmeksizin alüminyum hurdalarınızın alımını gerçekleştirmekteyiz.

© Telif Hakkı 2024, Tüm Hakları Klas Hurda Metal&Maden’e Aittir