Eskişehir Hurdacı

“Eskişehir hurdacı hizmetimizle, muazzam kültüre ve mimariye sahip Eskişehir’i koruma çabası içindeyiz. Klas Hurda olarak, şehrin güzelliğine güzellik katmayı hedefliyoruz. Yürüttüğümüz hurdacı çalışmalarıyla, yeryüzünde en iyi kârı elde etmek ve ara harcamaları minimuma indirme için hurda geri tükenme konusunda gelip çalışıyoruz. Ayrıca, Eskişehir hurdacıları, donanımlı inşaat makinelerini kullanarak eski malzemelerin toplanmasını ve yüksenmesi işlenmesini daha kolay bir hale getiriyor. Şehrimizi daha yaşanabilir ve sürdürülebilir bir yer haline getirmek için çaba harcamayız.”

Eskişehir hurda hizmetimiz, son yıllarda ildeki geri dönüşüm ihtiyacını tesisler yaparak karşılamaya çalışmaktadır. Bu alanda firmamız; bina yıkımı, fabrika yıkımı, geri dönüşüm ve şantiye hurdası alımı da yapmaktadır

Eskişehir Hurdacı Telefonları

“Çevre kirliliğini engellemek ve geri dönüşüme katkı sağlamak istiyorsanız, eski eşyalarınızı hurdacılarla anlaşarak satabilirsiniz. Ancak bu hurdaları satmadan önce hurda firmalarını bulmak için talep oluşturmanız önemlidir. Dönüşüm sırasında aynı zamanda gelir elde etmek için siz de harekete geçirebilirsiniz.”

Eskişehir Hurdacılar Sitesi

“Eskişehir hurdacılar sitesi, Odunpazarı ilçesinde faaliyet göstermektedir. Bu platformda birçok hurdacı firma, metal, bakır gibi çeşitli hurdaların alımı gerçekleştirilmektedir. Sitedeki firmalar, eskimiş ve kullanılamayacak durumdaki malzemeler işleyerek tekrar kullanıma hazır hale getirme konusunda çok kararlıdır. , ülke ekonomisine katkı sağlarken aynı zamanda çevre korumanın sağlanmasına önemli bir katkı mevcuttur. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.”

Eskişehir hurdacılar sitesine gidip kullanmadığınız ürünleri satabildiğiniz gibi telefon ile iletişime geçerek de satabilirsiniz. Satacağınız eşyaya göre belirli firmaları arayıp adresinize çağırma şansına sahipsinizdir. Eskişehir’de hurda firmalarının aldığı hurda türleri aşağıdaki gibidir:

  • Bakır hurda
  • Alüminyum hurda
  • Kurşun hurda
  • Demir hurda
  • Krom hurda
  • Nikel hurda
  • Kâğıt hurda
  • Çinko hurda
  • Paslanmaz hurda
  • Kalay Hurda

Bu malzemelerden oluşan kullanmadığınız hurdaları rahatlıkla Eskişehir hurdacılar sitesine götürüp değeri karşılığında satabilirsiniz. Eskişehir hurdacı firmamızın hizmet verdiği iller aşağıdaki gibidir;

AlpuBeylikovaÇiftelerGünyüzü
HanİnönüMahmudiyeMihalgazi
MihalıççıkOdunpazarıSarıcakayaSeyitgazi
SivrihisarTepebaşı  

Sıkça Sorulan Sorular (Eskişehir Hurdacı)

Eskişehir’de Hurda Fiyatları Ne Kadar?

Eskişehir’deki hurda fiyatları hurdaların özelliklerine, eskimişlik durumuna, kilosuna ve döviz kuruna göre değişiklik gösterir.

Neler Hurda Olarak Sayılabilir?

Elinizde bulunan kullanılamaz halde olan geri dönüştürülebilecek tüm metal, alüminyum, bakır vb. eşyalar hurda olarak sayılır.

© Telif Hakkı, Tüm Hakları Klas Hurda Metal&Maden’e Aittir