Avrupa Yakası Hurdacı

Klas Hurda, Avrupa yakası hurdacı, En Yakın Hurdacı, Günümüzde her evde e her iş yerinde hurda ürün vardır. Bu hurdalardan kurtulmanın yolu da en yakın hurdacı ile irtibat kurmaktan geçer. İstanbul’un Avrupa yakasında oturuyorsanız, Avrupa yakası hurdacı ile iletişim kurabilirsiniz. Avrupa yakasında hizmet veren hurdacılar, bu yakanın her noktasına hizmet götürür ve tüm hurdalarınızı en makul fiyata satın alır. Sadece İstanbul’un Avrupa yakasındaki hurdacılar değil, Asya yakasındaki hurdacılar da geri dönüşüm sektörünün can damarı konumundadır. Bakır, demir, alüminyum, pil, kağıt ve benzeri tüm hurdaları en uygun fiyata satın alarak hem hurda sahibinin nakit para almasını sağlayan hurdacılar, bir yandan da hurdaların geri dönüşmesini ve böylece ekonomiye önemli katkı sunmasını sağlar. Hurdacılar hurdaları adresten teslim alır. Hurdacı Avrupa yakası hizmetinde de durum aynıdır. Tüm hurdacıların bakır hurdalara da özel bir ilgi duyduğu unutulmamalı. Güncel bakır hurda alım fiyatını sunan hurdacılar, bu sayede hurda bakırlardan daha yüksek gelir elde edilmesini sağlıyor. Elbette demir ve diğer metallerin hurdalarına da belli ödeme yapılıyor ancak en yüksek ödeme hurda bakırda oluyor..

Avrupa Yakası Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları sayfamızda paylaştığımız rakamlar Avrupa yakası için de aynen geçerlidir. Burada paylaşılan fiyatlar üzerinden hurda satmak isterseniz bizi arayın. Hurdanızı dilediğiniz yerden alıyor; yükleme ve tartım sonrasında paranızı peşin olarak ödüyoruz.

Avcılar Hurdacı

Daha öncesinde belirttiğimiz üzere işletmelerimiz Avrupa yakasında çeşitli ilçelere dağılmış durumda. Bu Yakada bulunan İşletmelerimizin en büyüğü Avcılarda bulunmaktadır. Avcılarda bulunan işletmemiz çoğunlukla Hurda bakır, Hurda alüminyum, Hurda krom gibi madeni hurda alımı yapmaktadır. Bu yakanın neresinde olursanız olun Hurda satmak istiyorsanız. Satmadan önce bizden fiyat almayı unutmayın.

Beylikdüzü Hurdacı

Beylikdüzü’nde bulunan işletmemiz Avcılardakine göre nispeten daha küçük bir işletmedir. Buradaki işletmemiz çoğunlukla plastik hurdası alımı üzerine çalışmalar yürütmektedir. Ancak hurda kağıt alımını da burada yapmaktayız. Güncel hurda plastik fiyatlarını veya hurda kağıt fiyatlarını öğrenmek isterseniz yapmanız gereken iletişim sayfasında veya bu sayfanın altında bulunan telefon numarası ile bizi aramak

Küçükçekmece Hurdacı

Küçükçekmecede bulunan işletmemizde ise hurda demir ve hurda çelik gibi malzemeleri almaktayız. Elinizde Bulunan her türlü hurda metal için bizi arayabilirsiniz. Güncel hurda alım fiyatlarımız, hurda fiyatları sayfasında verilmiştir. Fakat Bu sayfada verilen fiyatlar çoğu zaman güncel olamaya biliyor. Güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için yapmanız gereken bizi sayfada bulunan iletişim numarası ile aramak.

Bağcılar Hurdacı

Aslında bakarsanız Bağcılar’da hurdacılık üzerine faaliyet gösteren bir işletmemiz yok fakat bu demek olmuyor ki bağcılardan hurda almıyoruz. Bize hurda satmak için yapmanız gereken şey çok basit bizi aramak.