2.El Lokanta Malzemeleri Cafe Malzemeleri Alımı

Yüksek Fiyata Alım Garantisi – KLAS MUTFAK

2.el Lokanta malzemeleri alan yerler

0530 768 7790, Ürünlerinizi en iyi piyasa değerinde alıyoruz.

 Anında Hizmet

Ürünlerinizi Satmak İçin; Whatsapp yolu ile resim gönderin anında fiyat alın

Klas Mutfak olarak 1990 yılından beri İstanbul Her İki Yakasında’da hizmet vermekteyiz.2.El Lokanta malzemeleri alanlar olarak hizmet verdiğimiz 2. El eşya alımı sektöründe lokanta ekipmanlarınızı değeriyle alıp yine cazip fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Klas Mutfak İkinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alan firmamız olarak, taleplerinize göre ihtiyaçlarınıza çözümler sunmaktadır. İkinci el lokanta malzemelerinde geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat sunan firmamız ayrıca adresten alım ve adrese teslim hizmeti vermektedir.

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasındaki  tüm semtlerden 2.el lokanta malzemeleriniz için bizden çok hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. Klas spot İkinci el lokanta malzemeleri olarak firmamıza hızlıca aşağıdaki telefon numaralarımızdan ulaşabilir, Whatsapp ve benzeri uygulamalardan bize 2. El lokanta malzemelerinin alımı için ürünlerinizin fotoğraflarını gönderebilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

 2.el Endüstriyel mutfak ekipmanlarının alımı için satmak istediğiniz ürünlerinizin fotoğraflarını gönderdikten ve detaylarını görüştükten sonra fiyatta anlaşmamız doğrultusunda İstanbul’un neresinde olursanız olun, ekibimiz ve araçlarımızla adresinizden 2.el lokanta malzemelerinizi alabiliriz.

Endüstriyel Ürün Alımı

Klas Mutfak ‘Olarak Firmamız Endüstriyel Mutfak Malzemelerinizi En Yüksek Fiyata Alıyor

Hizmetlerimiz

  • İkinci El Mutfak Malzemesi
  • İkinci El Lokanta Malzemesi
  • İkinci El Cafe Malzemesi
  • İkinci El Restaurant Malzemesi

İkinci El Endüstriyel Ekipman Alımı

İstanbul Genelinde dört bir yanına aynı kalitede hizmet vererek her zaman müşteri memnuniyetli alım satımlar yaptık. Endüstriyel ürün grubuna giren her çeşit Sıfır ve ikinci el ekipmanları alıyor ve satışını yapıyoruz. Marka sınırsız arızalı olmayan ve aktif olarak çalışan kullanılabilir durumdaki her ürünü alarak sizlere maddi olarak bütçenize katkı sağlama imkanı sunuyoruz ve bu sayede bu eşyaları tekrar piyasaya kazandırıyoruz. İstanbul ve Türkiye piyasasında uzunca yıllardır aynı sektörde hizmet vermekteyiz. Kurumsal hizmet veren müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir kuruluşuz.

Aldığımız Sıfır ve İkinci El Cafe&Lokanta Malzemeleri

2.el Krom tezgah alımı, 2.el endüstriyel bulaşık makinesi alımı, 2.el kıyma makine alımı, 2.el kebap dolabı alımı, 2.el çay makine alımı, 2.el yemek çorba servis tabakları alımı, 2.el hamur dinlendirme dolabı alımı, 2.el semaver alımı,İkinci el  döner ocakları alımı, 2.el kasap saklama dolapları alımı,İkinci el bar malzemeleri alımı,2.el restaurant malzemeleri alımı,2.el etejer alımı,İkinci el cafe malzemeleri alımı,2.el market teşhir dolap alımı,2.el kuzine alımı,2.el hamur karma makinesi alımı,2.el yemek tezgah alımı, 2.El yemek tabakları alımı, 2.el soğutucu tezgah dolap alımı, 2.el fırınlı kuzine alımı,2.el pizza fırını alımı, 2.el masa sandalye takımı alımı, 2.el lokanta servis tabakları alımı,2.el hamur karma makinesi alımı,2.el ocak başı malzemeleri alımı,2.el büfe malzemeleri alımı,2.el meşrubat dolabı alımı, 2.el ocak başı ızgaraları alımı,2.el limonata makine alımı,2.el bardak yıkama makinesi alımı,2.el ayran makinesi alımı,2.el portakal sıkma makinesi,2.el şerbetlik alımı,2.el pastane malzemeleri alımı,2.el et dolabı,2.el lokanta salon takımları alımı,2.el bardak çatal güveç takımları alımı,2.el tencere tava kaşık çatal bıçak alımı, 2.el çorba ısıtıcı alımı,2.el blender alımı, 2.el yemek küvetleri alımı, 2.el krom mutfak aksesuarları alımı,2.el tepsi taşıma arabası alımı, 2.el pizza hazırlık dolabı,2.el ekmek dilimleme makinesi alımı, 2.el kumpir fırını alımı, 2.el krom tencere alımı, 2. El bulaşık tezgahı alımı, 2.el Tabldot ekipmanları alımı,2.el dörtlü sulu yemek tezgahları alımı, 2.el büfe dolabı alımı, 2.el cafe koltukları alımı,ikinci el lokanta malzemesi alanlar,ikinci el cafe malzemesi alanlar,ikinci el restaurant malzemesi alanlar,ikinci el büfe malzemesi alanlar,ikinci el bulaşık makinesi alanlar,ikinci el sanayi tipi soğutucu dolap alanlar, İkinci El Mutfak malzemesi alanlar,İkinci el lokanta malzemesi alanlar,cafe malzemeleri alanlar,Endüstriyel mutfak malzemeleri alanlar,Topkapı lokanta malzemeleri alanlar,ikinci el pizza hazırlama dolabı,2.el tel raf,2.el pasta dolabı,2.el hamur açma makinesi,ikinci el her türlü lokanta cafe malzemeleri değerinde nakit adresten alım,

Bu ekipmanlar ve diğer 2.el lokanta malzemelerinin alımı ve satımını İstanbul’un tüm semtlerine araçlarımız ve ekibimizle yapmaktayız.

Tüm 2.el endüstriyel mutfak eşyalarınızı değeriyle satmak veya cazip fiyatlarla almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz